Obchod Google Play aktualizácia v3.5.15 - čo nové prináša?

Obchod Play ešte len nedávno nahradil Android Market a už je tu jeho aktualizácia (naväzuje na v3.4.7). Tejto verzii sa asi najviac potešia užívatelia, ktorí sa vyžívajú v obrovskom množstve nainštalovaných aplikácií, alebo aj tí, ktorí často váhajú či nejakú aplikáciu stiahnuť alebo nie. 

 

 

 

 

 

 

  

 

Aké novinky nám teda aktualizácia prináša?

  1. Rozhranie Moje Aplikácie je rozdelené na dve záložky medzi ktorými sa pohybujete posunom prsta vľavo alebo vpravo. Prvá z nich je Nainštalované - jej obsah je zhodný s tým, ktorý nám je dôverne známy aj z predchádzajúcej verzie. Tá druhá, Všetky, je však oveľa zaujímavejšia. Jej obsahom je zoznam všetkých aplikácií, ktoré ste kedy mali nainštalované na Vašich Android zariadeniach rozdelené podľa Google účtu. Ak máte Google účtov prihlásených naraz viac, v záložke sa Vám objaví rozbaľovacie menu, ktoré Vám umožní medzi jednolivými účtami jednoducho prepínať.ň
  2. Medzi aplikáciami pripravenými na aktualizáciu sa Vám začnú zobrazovať aj niektoré zo stock aplikácií (dodané výrobcom zariadenia, alebo operátorom), ktoré sa tam doteraz nezobrazovali. U mňa napr. SoundHound.
  3. Aplikácia zdedila pár vlastností zo svojho webovo orientovaného brata:

                - pri recenziách sa zobrazuje zariadenie, ktoré recenzista používa

                - recenzie si môžete zoradiť od najnovších, alebo od najužitočnejších

                - pribudol aj filter, ktorý Vám umožní zobrazovať recenzie buď iba pre najnovšiu verziu aplikácie, alebo                      len od užívateľov, ktorý majú rovnaké zariadenie ako Vy.

Stiahnuť aplikáciu si môžete z nášho úložiska. Aby ste ju nainštalovali, musíte mať povolenú inštaláciu z cudzíh zdrojov. Nebojte sa však, aplikácie je naprosto v poriadku.